مرکز پاورپوینت اکران

پاورپوینت مهندسی پاورپوینت پزشکی پاورپوینت انسانی پاورپوینت درسی پاورپوینت هنر پاورپوینت آموزشی پاورپوینت عمومی

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز هرگونه مشکل در خرید فایل، داشتن سوال، پیشنهاد، انتقاد، مشاهده فایل انحصاری خود در فروشگاه و نیز سفارش ساخت پاورپوینت جدید، به شماره تلفن 09141594468 پیامک بزنید تا سریعا رسیدگی شود.

پاورپوینت مدیریت خشم - 8 اسلاید

پاورپوینت مدیریت خشم - 8 اسلاید

پاورپوینت مدیریت خشم

پاورپوینت مدیریت خشم

پاورپوینت مدیریت خشم

پاورپوینت مدیریت خشم

پاورپوینت مدیریت خشم

خشم، یک مکانیزم تقابلی توسعه یافته است که ما هنگام زیرسؤال رفتن اهدافمان یا مواجهه با تهدیدی علیه خود، اطرافیانمان و سایر چیزهایی که برای ما ارزشمند هستند؛ از آن استفاده می کنیم. این مکانیزم به ما کمک می کند تا در مواقعی که فرصت کافی برای تحلیل دقیق و کامل شرایط وجود ندارد؛ واکنشی سریع و قاطعانه از خود نشان دهیم. همچنین میتواند انگیزه ما را برای حل مشکلات، دستیابی به اهداف و دفع تهدیدها، بالا ببرد.

اقدامات ما در هنگام خشم می‌تواند منجر به محافظت از ما و دیگران شود. یک واکنش مثبت و یک نتیجه سودمند، عزت نفس و اعتماد به‌نفس ما را افزایش خواهد داد.

 

خطر ناشی از خشم: حماقت

یک واکنش منفی و نابجا می تواند به روابط شخصی و کاری آسیب بزند و منجر به از بین رفتن احترام بین افراد شود. این اتفاقات زمانی رخ میدهد که ما با درکی نادرست از موقعیت؛ واکنشی سریع و خشمگینانه از خود نشان میدهیم. این وضعیت شرایط نامناسبی را برایمان بوجود خواهد آورد.

بنابراین بایستی چگونگی استفاده مثبت از خشم و هدایت آن در مسیر سازندگی را بیاموزیم. جایی‌که موقعیت‌های تهدیدکننده برایتان پیش نیامده، باید آرامش خود را حفظ کنید و پیش از آن‌که صحت ادراکتان از آن موقعیت را ارزیابی کنید؛ قدرت خشم خود را در مسیری قدرتمند ولی کنترل شده، هدایت کنید.

پس مدیریت خشم، فرآیندی است که طی آن می آموزید که چگونه آرامش خود را حفظ نموده و از گسترش اثرات مخرب احساسات منفی ناشی از خشم، جلوگیری نمایید.

 

یک تجربه ذهنی

مردم، خشم را در موقعیت های متفاوت و به دلایل گوناگون، تجربه می کنند. چیزی که شما را خشمگین میکند، همکار شما را کمی ناراحت می کند و شاید یک نفر دیگر را اصلاً تحت تأثیر قرار ندهد؛ همچنین ممکن است حتی شما نیز متوجه اثرات جانبی آن نشوید. این تأثیرهای گوناگون، درک ذهنی مفهوم "خشم" و مدیریت آن را دشوار می کند. از همین رو مدیریت خشم، بر کنترل واکنش های شما تمرکز می کند نه بر کنترل عوامل بیرونی خاصی که موجب ایجاد این واکنش ها می شوند.

اگر مدیریت خشم را بیاموزید، می توانید با به‌کارگیری تکنیک های خاصی، واکنش ها و احساسات منفی را پیش از آنکه موجب رنجش خاطر، عصبانیت و اضطراب شما شود از خود دور کنید.پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 8,000 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 10,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Anger-Management_2113885_9109.zip2.3 MB