مرکز پاورپوینت اکران

پاورپوینت مهندسی پاورپوینت پزشکی پاورپوینت انسانی پاورپوینت درسی پاورپوینت هنر پاورپوینت آموزشی پاورپوینت عمومی

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز هرگونه مشکل در خرید فایل، داشتن سوال، پیشنهاد، انتقاد، مشاهده فایل انحصاری خود در فروشگاه و نیز سفارش ساخت پاورپوینت جدید، به شماره تلفن 09141594468 پیامک بزنید تا سریعا رسیدگی شود.

پاورپوینت تعامل اجتماعی و فضاهای باز شهری - 17 اسلاید

پاورپوینت تعامل اجتماعی و فضاهای باز شهری - 17 اسلاید

پاورپوینت تعامل اجتماعی و فضاهای باز شهری

پاورپوینت تعامل اجتماعی و فضاهای باز شهری

پاورپوینت تعامل اجتماعی و فضاهای باز شهری

پاورپوینت تعامل اجتماعی و فضاهای باز شهری

پاورپوینت تعامل اجتماعی و فضاهای باز شهری

تعامل اجتماعی و فضاهای باز شهری

فضاهای عمومی از اهمیت ویژه‌ای در حیات تعاملات جمعی شهروندان برخوردارند که اغلب از بیشترین امکانات به‌صورت بالفعل و بالقوه برای حضور شهروندان بوده و نیز محدودیت‌های زمانی، اندازه و کنترل ندارند(پاکزاد،1384). فضاهای باز عمومی امکان انگیزش و انتخاب آزاد میان رفتارها، حرکت‌ها و اکتشافات بعدی را برای تعداد معنی‌داری از مردم و شهروندان فراهم می‌آورد(Lynch, 1972) به عبارتی فضای منظمی که خود را به‌راحتی با گوناگونی رفتارها تطبیق داده و زمینه خنثی و القاء کننده را برای کنش‌های خودانگیخته فراهم می‌آورد(Ibid, 110)

nگافمن در دسته‌بندی متفاوت دیگری دو نوع کنش اجتماعی را شناسایی می‌نماید. عیارهای دسته‌بندی وی سطح توجه افراد دخیل درکنش اجتماعی به رفتار و حالات یکدیگر است. دسته نخست،کنش متقابل غیر کانونی زمانی رخ می‌دهد که افراد، اطلاع از حضور یکدیگر را به نمایش می‌گذارند. در این حالت مردم پیوسته در حال برقراری ارتباطات غیرکلامی از طریق اداها و حالات چهره‌شان هستند. اما کنش متقابل کانونی 6 هنگامی رخ می‌دهد که افراد مستقیماً به آنچه دیگران میگویند یا انجام می‌دهند، توجه داشته باشند. گافمن هر نوع کنش متقابل کانونی را یک مراوده  می‌داند که حاکی از کنار گذاشتن بی‌اعتنایی مدنی 8 است و بخش بزرگی از زندگی روزانه ما را تشکیل می‌دهند)گیدنز، 1390) مراد ما از تعامل اجتماعی در این نوشتار، کنش متقابل کانونی است. تحقیقات سامر نشان داد که فرم محیط اکولوژیک بر تأمل و تعامل بسیار تأثیرگذار است و حس مکان مکث یا حرکت را به‌خوبی القا می‌نمایند فرم‌های مقعر پذیراترین فرم‌ها بوده و با ایجاد حریم حس تعلق و مالکیت را افزایش می‌دهد به‌عنوان فضاهای مکث بلندمدت به کار می‌روند و تعامل در آن‌ها به دلیل چیدمان رو به افزایش است(Sommer, 1967).

پاورپوینت تعامل اجتماعی و فضاهای باز شهری

پاورپوینت تعامل اجتماعی و فضاهای باز شهری

nونچوري به عواملي می‌پردازد که حتماً وجود دارد. عناصري که ونچوري موردبحث قرار می‌دهد (نشانه، مقياس، سرعت، فضا) هستند. ونچوري اين عوامل را به‌صورت کمي در شهر می‌بیند او به مقياس نشانه‌ها در فضا براي شناسايي محيط اهميت قائل می‌شود. مقياس را درگير کالبد فضايي می‌کند و رابطه عناصر با محيط را می‌سنجد. عواملي که او به دنبال آن‌ها می‌رود واقعي هستند. مانند: يک تابلو راهنما که به‌عنواني براي شناسايي جهت راه و يا يک تابلويي که جهت هتل را معلوم می‌دارد و در جاده نصب‌شده خبر از وجود هتلي را می‌دهد که در چند کيلومتري نشانه‌ای (همان تابلوي جهت) که قبلاً خبر از آن می‌داده، باشد.

متن فوق تنها قسمتی از پاورپوینت تعامل اجتماعی و فضاهای باز شهری است؛

برای دانلود کل پاورپوینت تعامل اجتماعی و فضاهای باز شهری از لینک زیر استفاده کنید:پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 8,000 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 10,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
taamole_ejtemae_va_fazahaye_baze_shahri_2112960_5950.zip582.2k