مرکز پاورپوینت اکران

پاورپوینت مهندسی پاورپوینت پزشکی پاورپوینت انسانی پاورپوینت درسی پاورپوینت هنر پاورپوینت آموزشی پاورپوینت عمومی

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز هرگونه مشکل در خرید فایل، داشتن سوال، پیشنهاد، انتقاد، مشاهده فایل انحصاری خود در فروشگاه و نیز سفارش ساخت پاورپوینت جدید، به شماره تلفن 09141594468 پیامک بزنید تا سریعا رسیدگی شود.

پاورپوینت مبانی سازمان و مدیریت - 283اسلاید

پاورپوینت مبانی سازمان و مدیریت - 283اسلاید

پاورپوینت مبانی سازمان و مدیریت

پاورپوینت مبانی سازمان و مدیریت

پاورپوینت مبانی سازمان و مدیریت

پاورپوینت مبانی سازمان و مدیریت

مدیریت فراگرد به کارگیری موثر و کارآمد منابع و انسانی بر مبنای یک نظام ارزشی پذیرفته شده است که از طریق برنامه ریزی، سازماندهی، بسیج منابع و امکانات، هدایت، و کنترل عملیات برای دستیابی به اهداف تعیین شده، صورت می گیرد (نمودار 1-1). این تعریف، پنج نکته اساسی ذیل را که زیربنای مفاهیم کلی مدیریت در حوزه های نظریه پردازی و کاربرد هستند، در بر دارد:

پاورپوینت مبانی سازمان و مدیریت

 

•مدیری یک فراگرد است.
•مدیریت بر هدایت تشکیلات انسانی دلالت دارد.
•مدیریت موثر مبتنی بر تصمیم گیری مناسب و دستیابی به نتایج مطلوب است.
•مدیریت کارا متضمن تخصیص و مصرف مدبرانه منابع است.
•مدیریت بر فعالیت هایی هدفدار تمرکز دارد.

سازمان عبارت است از مجموعه ای از افراد که برای تحقق اهدافی معین همکاری می کنند. در همه سازمان ها از انسان ها استفاده می شود و همه آن ها هدفمند بوده از تقسیم کار بهره می گیرند. یک تقسیم کار خوب با در نظر گرفتن زنجیره هایی از اهداف، هدف های عملکردی هر سطح را به مثابه ابزاری برای دستیابی به هدف های عملکردی سطح بالاتر (غایت ها) به کار می گیرد. سازمان های موفق محصولات یا خدمت با ارزشی را به محیط خارجی خود ارائه می کنند و در ازای آن سعی می کنند با دریافت منابع اولیه مورد نیاز عملیات خود را استمرار بخشند.

پاورپوینت مبانی سازمان و مدیریت

 

مدیریت موفق و موثر، مدیریتی است که به کسب هدف های سازمانی یا چیزی بیش از آن می انجامد. نتایج حاصل از بررسی وضعیت انگیزشی کارکنان یک موسسه نشان داد که کارکنان ساعتی با فعالیتی در حدود 20 الی 30 درصد توانایی خود می توانند شغل خود را حفظ کنند و اخراج نشوند؛ بر اساس این تحقیق، اگر کارکنان انگیزه بیشتری داشته باشند، تقریبا با 80 الی 90 درصد توانایی خود کار خواهند کرد (هرسی و بلانچارد، 1985، ص 4). مدیری که بتواند حداقل نتیجه قابل قبول را با استفاده از ابزارهایی نظیر تنبیه، توبیخ، کسر حقوق و غیره فراهم سازد، مدیر موفق نامیده می شود؛ در حالی که مدیر موثر به کسی می گویند که بتواند 80 الی 90 درصد توانایی های افراد را به کار گیرد.

متن فوق تنها سه اسلاید از پاورپوینت مبانی سازمان و مدیریت است؛

برای دانلود کل پاورپوینت مبانی سازمان و مدیریت از لینک زیر استفاده کنید:پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 8,000 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 10,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
mabaniye_sazman_va_modiriyat_2108515_6403.zip10.1 MB