مرکز پاورپوینت اکران

پاورپوینت مهندسی پاورپوینت پزشکی پاورپوینت انسانی پاورپوینت درسی پاورپوینت هنر پاورپوینت آموزشی پاورپوینت عمومی

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز هرگونه مشکل در خرید فایل، داشتن سوال، پیشنهاد، انتقاد، مشاهده فایل انحصاری خود در فروشگاه و نیز سفارش ساخت پاورپوینت جدید، به شماره تلفن 09141594468 پیامک بزنید تا سریعا رسیدگی شود.

پاورپوینت نمودار گانت - 5 اسلاید

پاورپوینت نمودار گانت - 5 اسلاید

پاورپوینت نمودار گانت

پاورپوینت نمودار گانت

پاورپوینت نمودار گانت

پاورپوینت نمودار گانت

نمودار گانت :

در حقیقت می توان گفت تاریخچه پیداش این نمودار به جنگ جهانی اول بر می گردد جایی که امریکایی به نام هنری گانت برای نخستین بار جداولی را برای برنامه ریزی و کنترل پروزه های موسسه کشتی سازی خود به کار گرفت . از ان زمان نام گانت به عنوان طراح این جدول به آن اضافه شد. هنری گانت به کمک ابزار ابداعی خود توانست در طول جنگ جهانی اول زمان ساخت کشتی های خود را به میزان قابل توجهی کوتاه نماید . امروز گانت چارت به دلیل ساده و قابل فهم بودن آن به عنوان روشی جالب و پرطرفدار در جهان به منظور کنترل و پیش برد پروژه ها به کار گرفته میشود .

پاورپوینت نمودار گانت

 

طبق آمارگیری های انجام شده در میان کاربران نرم افزار برنامه ریزی و کنترل پروژه Microsoft Project نشان داده که هشتاد درصد مدیران در دنیا ترجیح می دهند برای برنامه ریزی و کنترل پروژه هایشان از گانت چارت استفاده کنند .

اکثر روش های مرسوم برای برنامه ریزی و کنترل پروژه که امروزه استفاده میشود توسط وزارت دفاع , صنایع نظامی و سازمان ایالات متحده در خلال سالهای دهه ۱۹۵۰ و ۱۹۶۰ میلادی ابداع و توسعه یافته اند که از جمله انها می توان به روش ارزش بدست امده , مهندسی ارزش و ساختار شکست کار اشاره کرد . صنعت ساختمان نیز در پیدایش و توسعه روشهایی از قبیل مسیر بحرانی , نمودار پیش نیازی استفاده از نمودار شبکه ای و تسطیع منابع سهم بسزایی داشته است .

نمودار گانت نشان دهنده فعاليت هاي برنامه ريزي شده ، تاريخ مراحل مهم و مسئوليت هاي اختصاص داده شده براي تكميل فعاليت ها مي باشد. نمودار گانت به عنوان ابزار مديريت پروژه استفاده مي شود و ابزاري براي پيگيري روند كارها و تاخيرات ممكن و زمان در نظر گرفته شده براي انجام فعاليت ها مي باشد. تاريخ مراحل مهم بر روي نمودار ميله اي افقي مشخص مي شود تا بتوان بين وضعيت پروژه واقعي و برنامه ريزي شده مقايسه انجام داد.

 

فرایند اجرای این تکنیک به شرح ذیل می باشد :

پاورپوینت نمودار گانت

 

1- تيم تسهيلگر تمام اطلاعات مورد نياز فعاليت هاي پروژه را مشخص مي كند. فعاليت ها توسط افراد گروه كه مسئول فعاليت هستند يا اطلاعات كامل براي انجام پروژه دارند تعيين مي شوند.

2- يك نمودار گانت اصلي بر روي وايت بورد با ليست فعاليت ها به ترتيب تكميل ترسيم مي شود.

3- تيم زمان لازم براي هر فعاليت را تخمين مي زند. براي هر فعاليت تاريخ تكميل فعاليت مشخص مي شود.

4- مسئوليت هر فعاليت مشخص مي گردد.

5- تيم فعاليت ها ، ترتيب و دوره زماني را مشخص مي كند و بازبيني نهايي را انجام مي دهد و چارت را تاريخ گذاري مي كند. بعد از اينكه چارت تكميل شد به مدير پروژه داده مي شود.

برای دانلود کل پاورپوینت نمودار گانت از لینک زیر استفاده کنید:پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 8,000 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 10,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Gantt-Charts_2105892_1675.zip2.3 MB