مرکز پاورپوینت اکران

پاورپوینت مهندسی پاورپوینت پزشکی پاورپوینت انسانی پاورپوینت درسی پاورپوینت هنر پاورپوینت آموزشی پاورپوینت عمومی

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز هرگونه مشکل در خرید فایل، داشتن سوال، پیشنهاد، انتقاد، مشاهده فایل انحصاری خود در فروشگاه و نیز سفارش ساخت پاورپوینت جدید، به شماره تلفن 09141594468 پیامک بزنید تا سریعا رسیدگی شود.

پاورپوینت اقتصاد كاربردي براي مديران - 30 اسلاید

پاورپوینت اقتصاد كاربردي براي مديران - 30 اسلاید

پاورپوینت اقتصاد كاربردي براي مديران

پاورپوینت اقتصاد كاربردي براي مديران

پاورپوینت اقتصاد كاربردي براي مديران

پاورپوینت اقتصاد كاربردي براي مديران

پاورپوینت اقتصاد كاربردي براي مديران

این معادله تأثیر رشد درداده و بهبود فرآوری را در رشد بازداده خلاصه می کند:

- تأثیر رشد عوامل درداده در دو قلم اول مشاهده می شود. نیروی کار و سرمایه هریک معادل میزان رشد خود ضرب در سهم آن داده در درآمد، به رشد بازداده کمک می کند.پاورپوینت اقتصاد كاربردي براي مديران

2- میزان بهبود دانش فنی، که پیشرفت دانش فنی یا رشد فرآوری کل عوامل نامیده می شود. میزان رشد فرآوری کل عوامل عبارت از مقداری است که بازداده در نتیجه بهبود شیوه تولید، بدون تغییر کلیه درداده ها، افزایش می یابد، به دیگر سخن هنگامی که فرآوری کل عوامل دارای رشد است که با همان عوامل تولید، بازداده بیشتری به دست آید.پاورپوینت اقتصاد كاربردي براي مديران

3- یک تابع تولید، عوامل درداده و دانش فنی را به سطح بازداده ارتباط می دهد. رشد بازداده با فرض ثبات سطح دانش فنی، عبارت از میانگین وزنی رشد در داده هاست که اوزان برابر با سهم درآمدند. تابع تولید توجیهات را به عوامل درداده و تغییرات در دانش فنی، به منزله منابع رشد بازداده معطوف می کند.

4- نظریه رشد، عوامل تشکیل دهنده رشد میان مدت و بلندمدت بازداده را مورد مطالعه قرار می دهد.

عرضه کل

منحنی عرضه کل، AS، مقدار بازداده واقعی یا محصول ناخالص ملی را که بنگاهها در هر سطح از قیمت تمایل به عرضه آن دارند، نشان میدهد.

منحنی عرضه کینزیها افقی است و این بدان مفهوم ضمنی است که بنگاهها هر مقدار کالایی را که در سطح قیمت موجود، مورد تقاضا وارد می شود عرضه می کنند. منحنی عرضه کلاسیکها عمودی است. این منحنی در اقتصادی که دارای انعطاف پذیری کامل قیمت و دستمزد است مصداق پیدا نمی کند. درچنین اقتصاد بدون برخوردی، اشتغال و بازداده هماره در سطح اشتغال کامل قرار دارند.

خلاصه

1- در شرایط عرضه کینزیها، با فرض ثبات قیمت، سیاست انبساط پولی و انبساط مالی، هر دو سبب افزایش بازداده تعادلی می شوند. انبساط پولی میزان بهره را کاهش می دهد درحالی که انبساط مالی موجب افزایش آن می شود.

2- در شرایط عرضه کلاسیکها، انبساط مالی دارای هیچ اثری بر بازده نیست. اما انبساط مالی قیمتها را افزایش، مانده واقعی را کاهش و میزان بهره تعادلی را افزایش می دهد.

3- در شرایط عرضه کلاسیکها، جانشینی جبری کامل وجود دارد مخارج خصوصی درست به اندازه افزایش تقاضای دولت کاهش می یابد.

4- انبساط پولی در شرایط عرضه کلاسیکها، قیمتها را به همان نسبت افزایش پول اسمی، افزایش می دهد. کلیه متغیرهای واقعی، بویژه بازداده و میزان بهره تغییر نمی نمایند. هنگامی که تغییر در ذخیره پول دارای آثار واقعی نیست . می گویند پول بی طرف است.

متن فوق تنها سه اسلاید از پاورپوینت اقتصاد كاربردي براي مديران  است؛

برای دانلود کل پاورپوینت اقتصاد كاربردي براي مديران  از لینک زیر استفاده کنید:پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 8,000 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 10,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
eghtesade_karbordi_baraye_modiran_2105776_6145.zip202.1k