مرکز پاورپوینت اکران

پاورپوینت مهندسی پاورپوینت پزشکی پاورپوینت انسانی پاورپوینت درسی پاورپوینت هنر پاورپوینت آموزشی پاورپوینت عمومی

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز هرگونه مشکل در خرید فایل، داشتن سوال، پیشنهاد، انتقاد، مشاهده فایل انحصاری خود در فروشگاه و نیز سفارش ساخت پاورپوینت جدید، به شماره تلفن 09141594468 پیامک بزنید تا سریعا رسیدگی شود.

پاورپوینت چرخه زندگی بنگاه اقتصادی - 5 اسلاید

پاورپوینت چرخه زندگی بنگاه اقتصادی - 5 اسلاید

پاورپوینت چرخه زندگی بنگاه اقتصادی

پاورپوینت چرخه زندگی بنگاه اقتصادی

پاورپوینت چرخه زندگی بنگاه اقتصادی

پاورپوینت چرخه زندگی بنگاه اقتصادی

چرخه زندگی سازمان در معماری سازمانی پویا، فرآیند تکرار‌شونده تغییر شرکت در طول زمان با ترکیب فرایندهای کسب‌وکار جدید ، فناوری‌های جدید و قابلیت‌های جدید و همچنین نگهداری، وضع و دفع عناصر موجود از شرکت یا سازمان می‌باشد.

پاورپوینت چرخه زندگی بنگاه اقتصادی

 

چرخه زندگی سازمان مفهوم کلیدی در معماری سازمانی، مهندسی سازمانی و مهندسی سیستم‌ها است. فرایند معماری سازمانی بطور نزدیکی به فرایندهای مشابه به عنوان چرخه مدیریت برنامه و یا چرخه عمر توسعه سیستم‌ها مربوط بوده و دارای خواص مشابه به آنچه که در چرخه عمر محصول پیدا شده، می‌باشد.

 

مفهوم چرخه زندگی سازمان در اجرای معماری سازمانی و برنامه‌ریزی سرمایه و فرایند کنترل سرمایه‌گذاری به انتخاب، کنترل و ارزیابی سرمایه‌گذاری شده، کمک می‌نماید. پوشاننده این پروسه‌ها مدیریت سرمایه انسانی و مدیریت امنیت اطلاعات هستند. هنگامی‌که این فرایند‌ها به طور موثر با هم کار کنند، سازمان می‌تواند به طور موثر مدیریت فناوری اطلاعات را به عنوان یک منبع استراتژیک و فرایند کسب‌وکار توانمند کند. هنگامی‌که این فرایند‌ها به درستی هماهنگ شد، سیستم‌ها بطور موثر از محیط تکنولوژی قدیمی از طریق تحولات تکاملی و تدریجی مهاجرت کرده و دفتر نمایندگی قادر به نشان‌دادن بازگشت آن سرمایه‌گذاری است. به عنوان پیش‌نیاز توسعه هر معماری سازمانی، هر دفتر نمایندگی (آژانس) باید نیاز به توسعه EA (معماری سازمانی) و فرموله‌کردن استراتژی که شامل تعریف چشم‌انداز، اهداف، اصول است را ایجاد‌نماید.

 

چرخه زندگی سازمان شامل فعالیت‌های برنامه‌ریزی سرمایه‌گذاری گسترده و تصمیم‌گیری است. در مقابل، چرخه زندگی توسعه سیستم به طور کلی به شیوه‌های ساخت‌وساز سیستم‌های فردی اشاره دارد.

پاورپوینت چرخه زندگی بنگاه اقتصادی

 

برای دانلود کل پاورپوینت چرخه زندگی بنگاه اقتصادی از لینک زیر استفاده کنید:پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 8,000 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 10,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Enterprise-life-cycle-ECL_2105312_9886.zip2.3 MB