مرکز پاورپوینت اکران

پاورپوینت مهندسی پاورپوینت پزشکی پاورپوینت انسانی پاورپوینت درسی پاورپوینت هنر پاورپوینت آموزشی پاورپوینت عمومی

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز هرگونه مشکل در خرید فایل، داشتن سوال، پیشنهاد، انتقاد، مشاهده فایل انحصاری خود در فروشگاه و نیز سفارش ساخت پاورپوینت جدید، به شماره تلفن 09141594468 پیامک بزنید تا سریعا رسیدگی شود.

پاورپوینت آشنایی با اصول گزارش نویسی HSE - شصت اسلاید

پاورپوینت آشنایی با اصول گزارش نویسی HSE - شصت اسلاید

پاورپوینت آشنایی با اصول گزارش نویسی HSE

پاورپوینت آشنایی با اصول گزارش نویسی HSE

پاورپوینت آشنایی با اصول گزارش نویسی HSE

پاورپوینت آشنایی با اصول گزارش نویسی HSE

پاورپوینت آشنایی با اصول گزارش نویسی HSE

اگر چه " نگرش پیشگیرانه " سر لوحه برنامه های HSE می باشد، ولی واقعیت این است که تا استقرار نظام مدیریت  HSEو نهادینه شدن آن در سطوح مختلف سازمانی و کاهش معنادار حوداث، متاسفانه شاهد وقوع حوادث گوناگونی خواهیم بود و در نتیجه برای دست یابی به یکی از اصول اساسی نظام مدیریت  HSEیعنی کنترل، تخفیف/ترمیم عوارض ناشی از حوادث (کاهش آسیب ها/ضایعات) بایستی از یک سو سطح آگاهی و آمادگی کارکنان را برای مقابله نظام مند با وضعیت های اضطراری افزایش داده و از سوی دیگر با جمع آوری داده های مربوط به چگونگی و شرایط وقوع حوادث آنها را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و علل ریشه ای را تعیین نمود .

پاورپوینت آشنایی با اصول گزارش نویسی HSE

 

پاورپوینت آشنایی با اصول گزارش نویسی HSE

 

با اجرایی شدن دستورالعمل ها و آموزش مفاد آن برای مخاطبین می توان امید داشت که روش هماهنگ ثبت، تحقیق و تجزیه و تحلیل حوادث در سطح سازمان جاری شده و ضمن آشنایی هر یک از کارکنان با وظایف خود در هنگام بروز حادثه، داده های همگونی نیز در اختیار مسئولین HSE قرار گیرد تا با تجزیه و تحلیل آماری و طبقه بندی علل ریشه ای، اصل " درس آموزی از حوداث " برای پیشگیری از وقوع مجدد حوادث را عینی نمایند و تدابیر لازم برای اجرایی شدن یافته ها در قالب برنامه سالانه  HSEدر سطوح مختلف تصمیم گیری فرصت طرح شدن بیابند .

حادثه:

-عبارتست از هر رویداد غیر برنامه ریزی شده ( ناخواسته ) ای که منجر به آسیب کارکنان یا صدمه به تجهیزات / تاسیسات و یا محیط زیست گردد.
-یک رویداد غیر قابل پیش بینی که منجر به آسیب می گردد.
-یک خطای مدیریت، حاصل بی احتیاطی(کاستی ها) یا خطاهای موجود در بخشی از مدیریت.
-هر گونه انحراف از وضعیت عادی یا شرایط قابل انتظار و از پیش طرح ریزی شده‌ که‌ معمولاً‌ به‌ آسیب می انجامد.
-هر رخداد ناخواسته یا برنامه ریزی نشده که میتواند منجر به آسیب کارکنان، صدمه به تجهیزات، توقف، فرآیند یا اختلال در روند فعالیت یا هر ترکیبی از این شرایط که بتواند سبب آسیب کارکنان گردد.
-یک رویداد غیر قابل انتظار و برنامه ریزی نشده در یک سلسله از رویدادهایی که در میان ترکیبی از علل انجام می گیرد و منجر به صدمه فیزیکی (آسیب یا بیماری) به افراد، صدمه به تجهیزات، توقف تولید یا ترکیبی از اثرات گردد.

متن فوق تنها سه اسلاید از پاورپوینت آشنایی با اصول گزارش نویسی HSE  است؛

برای دانلود کل پاورپوینت آشنایی با اصول گزارش نویسی HSE  از لینک زیر استفاده کنید:پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 8,000 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 10,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
ashnaey_ba_gozaresh_nevisi_hse_2104907_4281.zip1.5 MB