مرکز پاورپوینت اکران

پاورپوینت مهندسی پاورپوینت پزشکی پاورپوینت انسانی پاورپوینت درسی پاورپوینت هنر پاورپوینت آموزشی پاورپوینت عمومی

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز هرگونه مشکل در خرید فایل، داشتن سوال، پیشنهاد، انتقاد، مشاهده فایل انحصاری خود در فروشگاه و نیز سفارش ساخت پاورپوینت جدید، به شماره تلفن 09141594468 پیامک بزنید تا سریعا رسیدگی شود.

پاورپوینت خودآزمون فرسودگی شغلی - 5 اسلاید

پاورپوینت خودآزمون فرسودگی شغلی - 5 اسلاید

پاورپوینت خودآزمون فرسودگی شغلی

پاورپوینت خودآزمون فرسودگی شغلی

پاورپوینت خودآزمون فرسودگی شغلی

پاورپوینت خودآزمون فرسودگی شغلی

فرسودگی شغلی یعنی سرخورده شدن افراد متعهد و احساساتی از شغلی که قبلا همه هویت و معنای خود را از آن کسب می‌کردند. این حالت وقتی اتفاق می‌افتد که همه چیزهای اشتیاق‌بخش و انگیزه‌دهنده از بین می‌رود و جای آن‌ها با چیزهای ناخوشایند و خسته‌کننده پر می‌شود.

پاورپوینت خودآزمون فرسودگی شغلی

 

فرسودگي شغلي نشانه‌های فروپاشي عاطفي بعد از سالها درگيري واشتغال به کار است، اين نشانه‌ها در بين مشاغل پرستاري،پزشکي،آموزشي،امنيتي و مواردي از اين قبيل بيشترمشاهده مي‌شود.

 

 اين اختلال با محرک‌هاي تنش‌زائي مانند داشتن مراجعان بيش ازحد در يک زمان، نداشتن وقت کافي و فقدان حمايت يا قدرداني مرتبط است.

 

تلاش براي درمان فرسودگي شغلي شامل روان‌درماني درمان‌هاي شيميائي، درمان‌هاي فيزيکي و درمان‌هاي عصبي است. با توجه به اهميت فرسودگي شغلي و تأثير آن بر روي فرهنگ کار، اين مقاله مي‌تواند در جهت بهبود و ارتقاي آن مؤثر واقع شود.

 

در واقع محيط بشر شامل عوامل فيزيکي،اجتماعي و رواني است که هر کدام در وضعيت سلامتي بشر نقش مهمي دارند. يکي از عوامل تنيدگي‌زا در انسان، محيط کار وي است که مي‌تواند ديگر حيطه‌هاي زندگي او را تحت تأثير قرار دهد. قسمت عمده‌اي از زندگي روزانه‌ي هر شخص صرف اشتغال به کار مي‌شود.

 

پاورپوینت خودآزمون فرسودگی شغلی

 

به نظر مي‌آيد فرسودگي شغلي با فشارهاي رواني ارتباط داشته باشد. فشارهاي رواني وقتي رخ مي‌دهد که عدم تعادل بين مطالبات و خواسته‌هاي محيطي باتوانائي فرد براي پاسخ دادن به آنها وجود داشته باشد هرچه مطالبات وخواسته‌هاي محيطي افزايش يابد و توانائي فرد براي پاسخ‌دادن به آنها کاهش يابد فشاررواني ايجاد مي‌شود که باعث تجربه‌ي منفي در فرد و فرسودگي شغلي گردد. در واقع فرسودگي شغلي در اثر فشار مداوم رواني پديد مي‌آيد و فرسودگي شغلي موجب تباهي در کيفيت خدماتي مي‌شود که به وسيله‌ي کارکنان ارائه مي‌گردد.

برای دانلود کل پاورپوینت خودآزمون فرسودگی شغلی از لینک زیر استفاده کنید:

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 8,000 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 10,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Burnout-Self-Test_2104536_8025.zip2.3 MB