مرکز پاورپوینت اکران

پاورپوینت مهندسی پاورپوینت پزشکی پاورپوینت انسانی پاورپوینت درسی پاورپوینت هنر پاورپوینت آموزشی پاورپوینت عمومی

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز هرگونه مشکل در خرید فایل، داشتن سوال، پیشنهاد، انتقاد، مشاهده فایل انحصاری خود در فروشگاه و نیز سفارش ساخت پاورپوینت جدید، به شماره تلفن 09141594468 پیامک بزنید تا سریعا رسیدگی شود.

پاورپوینت تفکر یکپارچه - 5 اسلاید

پاورپوینت تفکر یکپارچه - 5 اسلاید

پاورپوینت تفکر یکپارچه

پاورپوینت تفکر یکپارچه

پاورپوینت تفکر یکپارچه

پاورپوینت تفکر یکپارچه

تفکر یکپارچه عبارت است از توانائی مواجه شدن سازنده با تنش های مدل های مخالف به جای انتخاب یک مدل در عوض مدل های دیگر، و ایجاد یک راه حل خلاقانه در اثر این تنش، در قالب یک مدل جدید که شامل المان های از هر کدام یک از مدل های مخالف بوده ولی از آنها برتر است. بنابراین متفکران تفکر یکپارچه به دنبال ساختن مدل هستند نه انتخاب یکی از مدل های موجود. مدل آنها دارای متغییرهای متعددی است از جمله افراد، امکانات، هزینه ها، فرصت ها، محیط، و .... نه اینکه تنها بخشی از این متغییرها را شامل باشد. مدل آنها در هر مسئله ای، پیچیده و چند وجهی است که با متغییرهای کلیدی، روابط علت و معلولی دوجانبه ای دارد.پاورپوینت تفکر یکپارچه

متفکران یکپارچه هر مسئله ای را به عنوان یک کل در نظر می گیرند نه اینکه مسئله را به اجزائی تقسیم کرده و سعی کنند که بین اجزاء، چارچوبی بکشند. بالاخره اینکه آنها خلاقانه تنش ها را رفع می کنند بدون اینکه چیزی را فدا کنند و یا اینکه چالش ها را به فرصت تبدیل می کنند. بعبارتی دیگر تفکر یکپارچه رویکرد تصمیم گیری برای مسائل پیچیده مبتنی بر یافته های جدید و ارائه راه حل های خلاقانه بجای انتخاب بهترین راه حل ها از بین آلترناتیوها می باشد. متفکران یکپارچه از نظر تعداد و ابعاد از متفکران معمولی متفاوت هستند , آنها تمایل دارند تا بسیاری از متغیر های یک مشکل را برجسته کنند , و به جای تلاش برای ساده سازی یک مشکل تا حد امکان، آنها تمایل به دنبال کردن دیدگاه جایگزین و داده متناقض است . آنها حاضرند به جای درک ساده مسئله یک درک پیچیده از چگونگی اتصال و ارتباط بین مسائل آن و علیت آن داشته باشند . از نظر متفکران یکپارچه رویکرد معماری مشکل متفاوت است . به جای تلاش برای مقابله با عناصر در قطعه قطعات و یا به ترتیب، آنها در تمام اوقات در تلاش برای نگه داشتن کل مشکل در ذهن در حالی که مشغول کار بر روی قطعات منحصر به فرد هستند میباشند . روش 4 مرحله ای برای رسیدن به راه حل یک پارچه ارائه شده است : 1- اهمیت : در این مرحله متغیر های مربوط به تصمیم گیری باید در نظر گرفته شوند ؛ هر چه متغیر های ما بیشتر باشند تصمیم گیری پیچیده و سخت تر میشود .پاورپوینت تفکر یکپارچه

2- علیت : دقت و کشف روابط علت و معلومی بین عوامل مهم برای تصمیم گیری و انتخاب نهایی , تجزیه تحلیل و توسعه مدل . 3-توالی یا معماری : در این مرحله بایست تصمیم گرفت چه چیزی در چه است , عناصر ازم برای تصمیم گیری و اولیت های خود را در یک جدول زمانی بررسی کنیم 4-وضوح : این مرحله از فرایند تفکر یکپارچه نیاز به تحمل بالا برای ابهام و عدم قطعیت است .

متن فوق تنها یک اسلاید از پاورپوینت تفکر یکپارچه است؛

برای دانلود کل پاورپوینت تفکر یکپارچه از لینک زیر استفاده کنید:پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 8,000 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 10,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
121-Integrative-Thinking_2103549_3085.zip2.3 MB