مرکز پاورپوینت اکران

پاورپوینت مهندسی پاورپوینت پزشکی پاورپوینت انسانی پاورپوینت درسی پاورپوینت هنر پاورپوینت آموزشی پاورپوینت عمومی

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز هرگونه مشکل در خرید فایل، داشتن سوال، پیشنهاد، انتقاد، مشاهده فایل انحصاری خود در فروشگاه و نیز سفارش ساخت پاورپوینت جدید، به شماره تلفن 09141594468 پیامک بزنید تا سریعا رسیدگی شود.

پاورپوینت گروه فشار - 5 اسلاید

پاورپوینت گروه فشار - 5 اسلاید

پاورپوینت گروه فشار

پاورپوینت گروه فشار

پاورپوینت گروه فشار

پاورپوینت گروه فشار

گروه ذی‌نفوذ از جمله نهادهای مدنی هستند که شامل گروهی از افراد یا سازمان‌هایی که با تحت فشار قرار دادن مقامات حکومتی یا بخشی از آنها با اتخاذ تدابیر گوناگون برای کسب منافع خود مبارزه می‌کنند.

پاورپوینت گروه فشار

 

گروه‌های فشار برای موفقیت احتیاج به کسب پشتوانه‌های مردمی و اجتماعی دارند. فعالیت‌های گروه‌های فشار بر خلاف احزاب معطوف به کسب قدرت نیست ولی قدرت را به هر طرفی که بخواهند می‌کشانند. اعمال فشار بر قدرت عمومی جهت تأثیرگذاری بر تصمیمات مقامات حکومتی به نفع خود اشکال منفی دارد. گروه فشار را می‌توان واحدی جمعی (متشکل از چندین نفر) با دیدگاه‌ها و منافع مشترک که برای نیل به هدف‌های خود بر سایر گروه‌ها اعمال فشار می‌کنند،تعریف کرد.

گروه‌های فشار با توجه به ماهیت خود (گروه‌های سیاسی یا دارای نفوذ)، وسایل مورد استفاده (افکار عمومی یا تبلیغات منفی)، شیوه‌های عمل (تهدید یا خرابکاری) و شکل‌هایی از قدرت که در اختیار دارند، از یکدیگر متمایز می‌شوند. گروه‌های فشار را براساس نوع‌های مختلفی می‌توان تقسیم‌بندی کرد:

بر پایه ساختار درونی، بر پایه نوع منافع و شخصیت حقوقی اعضاء:

الف) گروه‌های شغلی: شامل گروه‌های فشاری هستند که هدف اصلی انها به دست آوردن امتیازات مادی بیشتری برای اعضایشان است. در این دسته می‌توان اتحادیه‌های کارگری، سندیکاهای کارفرمایان و تعاونی‌های تولید را نام برد.

پاورپوینت گروه فشار

 

ب) گروه‌های ایدولوژیک: در این دسته گروه‌های فشار نه بر اساس منفعت مادی بلکه براساس نفع معنوی کنار هم جمع می‌شوند. می‌توان به گروه‌های مذهبی، ملی‌گرایان و طرفداران محیط زیست و افکار بشر دوستانه اشاره کرد. گروه‌های فشار می‌توانند در سطح محلی، منطقه ای، ملی و بین‌المللی عمل کنند. علاوه بر این، می‌توان آنها را در دو دسته تقسیم کرد: گروه‌های فشار که صرفا عمل برای حفاظت از منافع اعضای خود می‌باشد و گروه‌های فشار و ترویجی که یک علت منافع عمومی جامعه است.

متن فوق تنها یک اسلاید از پاورپوینت گروه فشار است؛

برای دانلود کل پاورپوینت گروه فشار از لینک زیر استفاده کنید:پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 8,000 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 10,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
96-Pressure-Group_2103442_3697.zip2.3 MB