مرکز پاورپوینت اکران

پاورپوینت مهندسی پاورپوینت پزشکی پاورپوینت انسانی پاورپوینت درسی پاورپوینت هنر پاورپوینت آموزشی پاورپوینت عمومی

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز هرگونه مشکل در خرید فایل، داشتن سوال، پیشنهاد، انتقاد، مشاهده فایل انحصاری خود در فروشگاه و نیز سفارش ساخت پاورپوینت جدید، به شماره تلفن 09141594468 پیامک بزنید تا سریعا رسیدگی شود.

پاورپوینت ۱۰ روش برای درمان افسردگی که میتواند با داروهای ضد‌افسردگی همراه گشته و همزمان استفاده شود - 15 اسلاید

پاورپوینت  ۱۰ روش برای درمان افسردگی که میتواند با داروهای ضد‌افسردگی همراه گشته و همزمان استفاده شود - 15 اسلاید

پاورپوینت  ۱۰ روش برای درمان افسردگی که میتواند با داروهای ضد‌افسردگی همراه گشته و همزمان استفاده شود

پاورپوینت  ۱۰ روش برای درمان افسردگی که میتواند با داروهای ضد‌افسردگی همراه گشته و همزمان استفاده شود

پاورپوینت  ۱۰ روش برای درمان افسردگی که میتواند با داروهای ضد‌افسردگی همراه گشته و همزمان استفاده شود

 

این فایل تایید کیفی شده، نیاز شما را کاملا رفع می کند و در زیر قسمتهایی از متن آن را مشاهده می کنید:

آنچه در این ترجمه مختصر به شما پیشنهاد میشود، همراه کردن درمانهای طبیعی با داروهای ضدافسردگی است. داروهای ضد افسردگی هرچند تعادل شیمیایی مغز شما را برقرار میکنند اما مانند سایر داروها ممکن است عوارضی را هم به همراه داشته باشند و همچنین از آنجائیکه زمان درمان این قبیل بیماری ها طولانی مدت است، علاوه بر صرف هزینه‌ های سنگین ممکن است عوارض به جا مانده از داروها تشدید و مزمن گردد. البته روش‌هائی که در متن از نظر میگذرانید روش‌هایی ساده است که احتمالا در اوائل ابتلا به بیماری میتواند پیشگیرانه و یا درمانگر باشد. در موارد خاص و حاد این‌ بیماری، کماکان مراجعه به پزشک توصیه میگردد.

 

۱- تمرکز حواس را تمرین کنید

 

هنگامی که شما افسرده هستید افکار منفی مانند آبی که از سد شکسته‌ای سرایز میشود به ذهن شما هجوم می‌آورند. از آنجائی که نمیتوانید افکار خود را تحت کنترل درآورید، ترس و درماندگی شما را فلج خواهد کرد.

کتی اسپارک روانشناس، طی مطالعه ای که بر روی افراد مبتلا به بیماری اضطراب و افسردگی انجام داد دریافت که مدتیشن و تمرکز حواس با هدفمند کردن و متمرکز کردن ذهن بر روی سوژه‌ای خاص در یک لحظه، باعث الهام افکار انرژی بخش و تقویت نگرش مثبت میشود و از این‌ روی، برای آرامش یافتن ذهن این افراد بسیار مفید و کارآمد است.

 

بنابراین زمانیکه احساس کردید مورد حمله و بارش افکار منفی قرار گرفته‌اید، برروی یک تشک راحت با پوزیشن نیلوفر آبی قرار بگیرید و به مدتیشن بپردازید. حالت نیلوفری یا چهار زانوی بالا، شکلی از حالت نشستن است که از سنت مراقبه در هند باستان ریشه میگیرد. در این حالت، پاها بر روی ران‌های جهت مخالف قرار داده میشوند. این حالت نشستن یک حالت رسمی ‌شده در سنت یوگای هندو است. گفته میشود که این فرم از نشستن، به شکل نیلوفر آبی شباهت دارد. هدف از این کار، رسیدن به تنفس متناسب با نوع تمرین مراقبه (درون‌پوئی) و رسیدن به ثبات جسمانی است.

در هنگام بروز علائم افسردگی، خود را در معرض شرایط خنده‌آور قرار دهید. تماشای یک فیلم کمدی، خواندن کتاب‌های طنز و ملاقات دوستان شوخ ‌طبع و ... میتواند بهترین داروی شما باشد. این مهم نیست که خنده‌های عمیق شما کودکانه، احمقانه و یا عجیب و غریب قلمداد شود. پس برای خود یک جیره روزانه از خندیدن لحاظ کنید تا از بسیاری از آسیب‌های روحی و روانی دور بمانید!

افسردگی را یک هیولای مخرب تصور کنید که هر روز بر روی شانه شما می‌نشیند و در گوش شما زمرمه میکند که در دنیای مملو از تاریکی‌ها و بدی‌ها زندگی میکنید! مدام به شما یادآور میشود که فرد بی‌ارزشی هستید و سزاوار و شایسته روابط اجتماعی نیستید، ... افکار و منفی ‌بافی ‌هائی از این قبیل. به حرفهای نومید کننده این افکار گوش ندهید!

متن فوق تنها سه اسلاید از پاورپوینت  ۱۰ روش برای درمان افسردگی که میتواند با داروهای ضد‌افسردگی همراه گشته و همزمان استفاده شود  است؛

برای دانلود کل پاورپوینت  ۱۰ روش برای درمان افسردگی که میتواند با داروهای ضد‌افسردگی همراه گشته و همزمان استفاده شود  از لینک زیر استفاده کنید:پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 8,000 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 10,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file429_2089328_6438.zip1.1 MB