مرکز پاورپوینت اکران

پاورپوینت مهندسی پاورپوینت پزشکی پاورپوینت انسانی پاورپوینت درسی پاورپوینت هنر پاورپوینت آموزشی پاورپوینت عمومی

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز هرگونه مشکل در خرید فایل، داشتن سوال، پیشنهاد، انتقاد، مشاهده فایل انحصاری خود در فروشگاه و نیز سفارش ساخت پاورپوینت جدید، به شماره تلفن 09141594468 پیامک بزنید تا سریعا رسیدگی شود.

پاورپوینت دقیق سرمایه گذاری وجوه مازاد - 26 اسلاید

پاورپوینت دقیق سرمایه گذاری وجوه مازاد - 26 اسلاید

پاورپوینت دقیق سرمایه گذاری وجوه مازاد

پاورپوینت دقیق سرمایه گذاری وجوه مازاد

پاورپوینت دقیق سرمایه گذاری وجوه مازاد

 

این فایل تایید کیفی شده، نیاز شما را کاملا رفع می کند و در زیر قسمتهایی از متن آن را مشاهده می کنید:

اوراق خزانه:
اوراق خزانه اوراقی هستند که به موجب آنها خزانه دولت مبالغی را در تاریخ سر رسید به دارندگان این اوراق پرداخت می کند. این اوراق دارای کوپن بهره نبوده و با تخفیف در قیمت اسمی قبل از سررسید به فروش می رسند. اوراق خزانه برای دوره های زمانی کوتاه مدت ، که معمولا 3 ماهه ، 6ماهه و یا 12 ماهه (کمتر از یکسال ) در نظر گرفته می شوند و از طریق مزایده عرضه می شوند. در واقع اوراق خزانه مطمئن ترین و بهترین سرمایه گذاری وجوه نقد مازاد شرکت می باشد.

مزایده غیر رقابتی : پاورپوینت دقیق سرمایه گذاری وجوه مازاد
در این نوع مزایده مبالغی برای اوراق خزانه توسط خزانه تعیین می شود و مبالغ پیشنهادی بالاتر از مبالغ تعیین شده توسط خزانه مورد پذیرش قرار می گیرند.
روش محاسبه نرخ بازده اوراق خزانه بصورت مثالی در جدول 1-11 ارائه میشود :
این جدول دارای 4 ستون می باشد.

Date = تاریخ پاورپوینت دقیق سرمایه گذاری وجوه مازاد
Bid = (نرخ بازده فروش ) : یعنی اگر شرکتی در یک تاریخ معین اوراق خزانه را به فروش رساند نرخ بازدهی معادل نرخ بازدهی فروش (bid) خواهد داشت.
Ask = (نرخ بازده خرید) : نرخ بازدهی است که شرکت یا سرمایه گذار در صورت خرید اوراق خزانه و نگهداری تا سررسید تحصیل می کنند .
Yield = نرخ بازده اوراق خزانه

مثال: پاورپوینت دقیق سرمایه گذاری وجوه مازاد
شرکتی قصد خرید اوراق قرضه بهره داری را به ارزش اسمی 250.000 دلار و سررسید 294 روزه دارد. نرخ بهره 8.75 درصد با پرداخت های بهره 6 ماهه می باشد و اولین تاریخ پرداخت بهره 115.5 روز آینده و دومین تاریخ پرداخت بهره 294 روز آینده است . مبلغ خرید اوراق قرضه 251.000 دلار است. این شرکت اوراق قرضه مشابه دیگری را هم بررسی کرده است و معین شده که این اوراق قرضه جدید بازدهي معادل 10.2 درصد دارد. تعييبن كنيد كه خريد كدام نوع اوراق قرضه مطلوبیت بیشتری دارد یا بازده بیشتری را ایجاد می کند.

متن بالا تنها سه اسلاید از پاورپوینت دقیق سرمایه گذاری وجوه مازاد است

برای دانلود کل پاورپوینت دقیق سرمایه گذاری وجوه مازاد از لینک زیر استفاده کنید:پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 8,000 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 10,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file2_2065826_7677.zip360.7k