مرکز پاورپوینت اکران

پاورپوینت مهندسی پاورپوینت پزشکی پاورپوینت انسانی پاورپوینت درسی پاورپوینت هنر پاورپوینت آموزشی پاورپوینت عمومی

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز هرگونه مشکل در خرید فایل، داشتن سوال، پیشنهاد، انتقاد، مشاهده فایل انحصاری خود در فروشگاه و نیز سفارش ساخت پاورپوینت جدید، به شماره تلفن 09141594468 پیامک بزنید تا سریعا رسیدگی شود.

پاورپوینت دقیق موسسات - 10 اسلاید

پاورپوینت دقیق موسسات  - 10 اسلاید

پاورپوینت دقیق موسسات

پاورپوینت دقیق موسسات

پول شما و زندگی شما

http://japan.sellfile.ir/

 

این فایل تایید کیفی شده، نیاز شما را کاملا رفع می کند و در زیر قسمتهایی از متن آن را مشاهده می کنید:

مردم و مؤسسات یک جامعه به خانواده‌هایی سالم نیاز دارند تا بتوانند اعضای مفیدی به جامعه تحویل دهند. هر چه محیط خانواده سالم تر و صمیمی تر و تربیت اعضای خانواده بهتر باشد، فرزندان بهتر و در نتیجه جامعه ی بهتری خواهیم داشت که می توانیم به خوبی در آن زندگی کنیم.

با توجه به آن چه گفته شد نتیجه می‌گیریم که بشر از ابتدا در خانواده زندگی می‌کرده است. در گذشته خانواده‌ها توانایی رفع بیشتر نیاز‌های اعضای خود را داشته‌اند ولی به تدریج با شهر نشین شدن انسان‌ها رفع همه‌ی نیاز ها از توانایی خانواده خارج شده است. بنابراین خانواده‌ها وظیفه‌ی رفع این نیاز ها را به گروه‌هایی به نام مؤسسه واگذار کرده‌اند. امروز هر مؤسسه می‌کوشد تا بخشی از نیاز‌های فردی و اجتماعی مردم را  بطرف کند.

پاورپوینت دقیق موسسات

پاورپوینت دقیق موسسات

بعد ها برای کنترل وسایل نقلیه در شهر ها مؤسسه‌ای به نام «اداره‌ی راهنمایی و رانندگی» به وجود آمد. همچنین خانواده برای آموزش فرزندان خود مؤسسه ای به نام «مدرسه» را ایجاد کردند. به همین ترتیب مؤسسه‌های بیشمار دیگری در شهر‌ها تأسیس شدند تا نیاز های مردم را بر طرف کنند.

باید بدانید که واگذار کردن برخی از وظایف خانواده به مؤسسات به معنای ضعیف شدن خانواده نیست؛ امروزه نیز بسیاری از نیاز های اساسی انسان تنها در خانواده رفع می‌شود.

 

پاورپوینت دقیق موسسات

 

پاورپوینت دقیق موسسات

 

üهمه‌ی ما به خانواده‌‌ای نیاز داریم تا عضو آن باشیم.
üخانواده‌ای که از ما سرپرستی کند.
üبه ما محبت ورزد.
üدر هنگام سختی ها مارا یاری کند.
üدر غم و شادی ما شریک باشد.
üو ...
 

پاورپوینت دقیق موسسات

پاورپوینت دقیق موسسات

با تخصصی شدن کار‌ها، وظایف درونی خانواده ها کاهش یافت اما در عوض خانواده ها به یکدیگر نیازمند شدند. به این ترتیب لازم بود تعداد بیشتری از آن ها در شهر‌ها به دور هم جمع شوند.

هنگامی که خانواده ها در شهر ها به دور هم جمع شدند، علاوه بر نیاز های پیشین خود نیاز ها مشکلات جدید پیدا کردند. هر خانواده می‌بایستد بهداشت محیط را رعایت کند و محیط اطراف خود راتمیز نگه دارد. بعضی خانواده ها در ساختن مسکن مزاحم سایزین می شدند و بعضی در رفت وآمد در شهر بی نظمی  ایجاد می کردند. به این ترتیب مشکلات فراوانی بر سر راه جوامع انسانی پیش می‌آمد. به همین دلیل لازم بود مؤسسه‌هایی به وجود آیند که این نیاز ها را رفع و مشکلات زندگی مردم را حل کند. پس اعضای خانواده ها به دور هم جمع شدند و تصمیم گرفتند جایی را درست کنند که در آن هر کس علاوه بر انجام وضایف محدود خود در خانواده کار خاصی را به عهده گیرد؛ مثلاً به جای اینکه هر خانواده زباله‌های خود را به بیرون شهر ببرد  یا شهر را نظافت کند، مؤسسه‌ای این کار‌ها و کار‌های شبیه به آن را انجام دهد. امروزه این مؤسسه را «شهرداری» می‌نامیم.

متن بالا تنها سه اسلاید از پاورپوینت دقیق موسسات است

برای دانلود کل پاورپوینت دقیق موسسات از لینک زیر استفاده کنید:پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 8,000 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 10,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file1_2045286_8808.zip703.7k