مرکز پاورپوینت اکران

پاورپوینت مهندسی پاورپوینت پزشکی پاورپوینت انسانی پاورپوینت درسی پاورپوینت هنر پاورپوینت آموزشی پاورپوینت عمومی

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز هرگونه مشکل در خرید فایل، داشتن سوال، پیشنهاد، انتقاد، مشاهده فایل انحصاری خود در فروشگاه و نیز سفارش ساخت پاورپوینت جدید، به شماره تلفن 09141594468 پیامک بزنید تا سریعا رسیدگی شود.

پاورپوینت دقیق اصول فلسفه آموزش و پرورش - 14 اسلاید

پاورپوینت دقیق اصول فلسفه آموزش و پرورش - 14 اسلاید

پاورپوینت دقیق اصول فلسفه آموزش و پرورش

پاورپوینت دقیق اصول فلسفه آموزش و پرورش

پاورپوینت دقیق اصول فلسفه آموزش و پرورش

پاورپوینت دقیق اصول فلسفه آموزش و پرورش

پاورپوینت دقیق اصول فلسفه آموزش و پرورش

پاورپوینت دقیق اصول فلسفه آموزش و پرورش

http://japan.sellfile.ir/

 

این فایل تایید کیفی شده، نیاز شما را کاملا رفع می کند و در زیر قسمتهایی از متن آن را مشاهده می کنید:

 

 

حزب ناسیونال سوسیالیسم کشورش او را از کار بر کنار کرد.و این برکناری با شکست آلمان پایان گرفت و به کار آموزش فلسفه در آلمان و سوئیس ادامه داد و در سال 1969 در گذشت.  
که کتابهای او عبارتند:فلسفه،آغاز و فرجام تاریخ،خرد و هستی،رمز و حقیقت، فلسفه و جهان که در بر دارنده ی زندگی او و فیلسوفان بزرگ است.
اما از آنجا که وفادار ماندن به خود و ارزش هایی که پذیرفته ایم،مستلزم کوشش مدام است،این است که به گفته یاسپرس انسان بودن،انسان شدن است.
یاسپرس به ویژه از سه آزمون فلسفی که زمینه بیداریست یاد می کند.این سه آزمون،نتیجه رو کردن به شناختن حقیقت جهان،حقیقت خود و خداست.او می گوید:انسان در هر سه آزمون،با شکست روبرو می شود.اما این شکست باعث بیداری او و به خود آمدن او می شود.
این آزمون معنوی او را باز می دارد از این که درباره هستی خود به همان سان سخن بگوید که درباره چیزها و موضوع ها سخن می گوید.زیرا خود را بسی ژرف تر از آن میابد که بتواند در شبکه ای از نسبت ها بیان کند.

یاسپرس که با توجه به این نکته های بنیادی،به تربیت مینگرد برآن است که جهان امروز و آموزش و پرورش نو،انسان را نه چون انسان بلکه چون نسروس تولید کننده وانرژی زنده میبیند و او را تا حد دستگاهی با کنشها و واکنشهای روانی-تنی-که میتواند به کمک روانشناسی شناخته شود-پایین می آورد و بدین سان او را آماده میکند تا در جامعه هایی که با سلطه ی نامحدود اداره می شوند،شخصیت و فرد بودن خود را از دست بدهد و چون ماده خامی شمرده شود برای بنیاد گذاری آینده ای از این که نوید داده شده و از پیش برنامه ریزی شده است.

 

متن بالا تنها سه اسلاید از پاورپوینت دقیق اصول فلسفه آموزش و پرورش است

برای دانلود کل پاورپوینت دقیق اصول فلسفه آموزش و پرورش از لینک زیر استفاده کنید:پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 8,000 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 10,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file27_2039300_1012.zip717k