مرکز پاورپوینت اکران

پاورپوینت مهندسی پاورپوینت پزشکی پاورپوینت انسانی پاورپوینت درسی پاورپوینت هنر پاورپوینت آموزشی پاورپوینت عمومی

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز هرگونه مشکل در خرید فایل، داشتن سوال، پیشنهاد، انتقاد، مشاهده فایل انحصاری خود در فروشگاه و نیز سفارش ساخت پاورپوینت جدید، به شماره تلفن 09141594468 پیامک بزنید تا سریعا رسیدگی شود.

پاورپوینت دقیق بادبند - 38 اسلاید

پاورپوینت دقیق بادبند - 38 اسلاید

پاورپوینت دقیق بادبند

پاورپوینت دقیق بادبند

پاورپوینت دقیق بادبند

پاورپوینت دقیق بادبند

پاورپوینت دقیق بادبند

پاورپوینت دقیق بادبند

http://japan.sellfile.ir/

 

این فایل تایید کیفی شده، نیاز شما را کاملا رفع می کند و در زیر قسمتهایی از متن آن را مشاهده می کنید:

 

 

در بازديدهايي كه از مناطق زلزله زده بعمل آمد مشاهده گرديد ساختمانهاي فلزي چند طبقه كه بادبندي شده‌اند در مقابل نيروي زلزله مقاومت بيشتري از خود نشان مي‌دهند.
متداولترين بادبندها نيم رخهايي از فولاد با پروفيلهاي مختلف هستند كه بصورت ضربدر بين دو ستون قرار مي‌گيرند مانند نبشي – ناوداني- تيرآهن و غيره.
براي آنكه سطح جوش در بادبندها باندازه كافي باشد در محل اتصال بادبند به گره‌ها و يا محل برخورد دو پروفيل بادبند به همديگر صفحه‌هايي جوش مي‌دهند. طول و عرض و ضخامت اين صفحه‌ها طبق محاسبه تعيين مي‌گردد ولي ابعاد تقريبي آن در حدود 35 35 سانتيمتر به ضخامت 10 ميليمتر مي‌باشد.
اگر دهانه‌اي از ساختمان بادبندي شود بايد حتما قسمتهاي پايين همين دهانه تا روي فونداسيون بادبندي ادامه پيدا كند.
اين بادبندها باعث مي‌شوند نيرويي كه در اثر باد و يا زلزله به بالاي ستون وارد مي‌شود به سرعت به زمين منتقل گردد.
آنگاه كه بادبندي كارش را انجام نمي‌دهد
در بسياري موارد تصور مي‌شود، بادبند اجرا شده در ساختمان وظيفه‌اش را خوب و بدون نقص انجام مي‌دهد. اما بايد دانست هر بادبند زماني نقش خود را بدرستي انجام مي‌دهد كه كليه اجزا آن از كيفيت مطلوب در ساخت و نصب برخوردار باشد، ضمن آنكه در طراحي همه اصول آن عضو و اتصالات مورد توجه قرار گرفته باشد.
بررسي ساختمان‌هاي طراحي و اجرا شده نشان مي‌دهد كه متأسفانه در بسياري از ساختمان‌ها تعدادي از نكات ضروري در طرح يا اجراي بادبند ناديده گرفته شده است.
بديهي است موارد از قلم افتاده فوق مي‌تواند باعث افت عملكرد بادبند و اختلال در رفتار آن و چه بسا مخدوش شدن هويت آن شود. از ديدگاه اقتصادي نيز مي‌توان اينگونه استدلال كرد كه اگر قرار است بادبند به دليل ضعف جوش اتصالات مثلا 40-30 درصد افت راندمان داشته باشد، پس چرا مقطع اعضاي بادبند 40-30 درصد سبكتر اختيار نشود. كه البته چنين كاري پذيرفته نيست زيرا مقطع عضو بادبندي در مرحله طراحي بدست آمده و نمي‌توان مقطع را ضعيف‌تر از آن اختيار نمود.
مواردي كه در ادامه اين بحث مطرح مي‌شود، نمونه‌هايي از نقايص اجرايي است كه با ادبياتي متفاوت مطرح مي‌شود تا خواننده موضوع را با انگيزه و علاقه بيشتر تعقيب و پيگيري نمايد، باشد تا در پي اين بحث در نوشتاري ديگر نكات فوق بصورت موردي و به تفصيل به بحث و تحليل گذارده شود.

متن بالا تنها سه اسلاید از پاورپوینت دقیق بادبند است

برای دانلود کل پاورپوینت دقیق بادبند از لینک زیر استفاده کنید:پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 8,000 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 10,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file1_2035682_1408.zip4.9 MB